NOT ALONE (upraveno, dokončeno, čtěte!)

Halloweenské dopoledne & odpoledne

31. října 2009 v 18:04 | Horseen |  Time & we
Ahojky! Tohle nejsou novinky, a ty dneska ni nebudou, ale prostě reportáž z dopoledne! Takže jsme vstávali...No, ne přesně ale do 8:00 byli už všichni na snídani. Závodníci se najedli jen střídmě, aby nebyli na skoky moc těžcí, ale diváci využili příležitosti a nadlábli se pořádně. Logicky tam, ten kdo se chtěl nadlábnout zůstal déle a závodníci se rozcvičovali téměř beze svědků. Výjimku tvořila Midnight, která pozorně sledovala každý jejich pohyb. Pak odstartoval parkur Tradíků. Bohužel jsme byli uvnitř, protože venku nebylo pěkně. Všichni si vedli slušně. Tahmid, který šel jako první ani jednou nezaváhal a celý parkur přelítal. Melody za hlasitého povzbuzovvání Mid k něšemu (ne velkému) překvapení, přeskákala všechny překážky jako Tahmid jen s o chloupek horším časem. Keltec ale asi neměl den. Skákal sice klidně a plynule, ale jeho čas byl hrozný. To Cefík se musel pěkně namáhat, ale nakonec zajel parkurek pěkně, ale s ne úplně hezkým časem.

Pak se zahájil parkur SM. Protože se přihlásilo jen pár koníků (myslím 5), čekali sjme dobré výkony a nezklamaly jsme. Stablíci skákali přes překážky jako na pružinkách a o vítězi rozhodovali desetiny sekundy.

Koníci pak měli volno a blbli. A to doslova. Říkali si o svých výkonech v parkuru, kritizovali se, chválili... Když je to omrzelo, dožadovali se vstupu na zahradu, který jsem jim zatrhla, protože už tam byla vyznačena trasa day game. Tak aspoň rozbili, co se dalo a pěkně pozlobili kočku a pak už jsme je s Katrin volali na oběd. Už se těším, že z AS přivezeme někoho zodpovědnějšího a hlavně Kylie. Trnou mi zuby hrůzou, když si uvědomím, že největší slovo má teď Tahmid. Zatímco koníci jedli ze svých dýní, oznámili jsme jim složení skupinek:
Tahmid, Charm, Alcatrazo, Wild Life
Keltec, Avignon, Lunesdale, Little
Melody, Midnight, Icecream, Energy
Cefík, Cry, Numero, Love
Ale když po poledním klidu nastupovali do závodu, chyběl každému družstvu jeden účastník. Vysvětlili jsme jim, že je unesl duch a oni jestli je chtějí osvobodit,by sebou za prvé měli hodit a za druhé projít kolem každého stanoviště a přečíst si části šifry, ukryté u některých. Dostali klíč k šifře a vydali se na cestu. 1. vyrazil Keltec se svým týmem. Prošli a našli všechny šifry, ale u jedné z nich (mezi kameny) se natolik zasekli, že je Melody předběhla. Její skupinka si vedla výtečně. Účinně spolupracovali a rychle získali všechny šifry a bleskově je vyřešili. Proto taky Midnight osvobodili nejrychleji a tedy tuto soutěž vyhráli. Cefíkovo družstvo si taky vůbec nevedlo špatně, ale ti se zasekli u šifry na stromě, kam se nikdo z nich nemohl dostat. Nakonec postavili koňskou věž a dorazili do cíle celí špinaví od bláta. Chudák Bouný na tom byl nejhůř - byl vespod. To Tahmid byla smutná kapitola. Měl sice nejrychlejší družstvo, ale protože si to chtěl ulehčit a zkrátit, nenašel všechny šifry a duch (Death Line) je hnal pryč od svého území, a Lunesdala neosvobodili. Když se všichni sešli (třeba zablácení a špinaví) na vyhlášení a večeři, dozvěděli se, že vyhrála Melody a že večeře bude moc dobrá. Jdu chystat noční hru, tak papa!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wella-SR Wella-SR | Web | 31. října 2009 v 19:33 | Reagovat

Jůů skvělé! :-D
Škoda,že se ten čas v parkutu Keltíkovi moc nepovedl :( Ale aspoň,že si to všichni užili :)
Oběd musel být dobrý :P My jsme taky měli dýňový oběd i koníci :)
To muselo být husté,když ho unesl ten duch.Museli jste si to fakt náramně užít!! :D

2 kiiki - tvé jedinečné SRko kiiki - tvé jedinečné SRko | E-mail | Web | 31. října 2009 v 21:43 | Reagovat

týjo to si museli užít, ten parkur, zlobení, jídlo i Day Game! :D

3 →Horsíík←→Karíbek← →Horsíík←→Karíbek← | Web | 23. února 2010 v 18:55 | Reagovat

Hezůů blogísek =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama