NOT ALONE (upraveno, dokončeno, čtěte!)

Štědrý den - dopoledne

24. prosince 2009 v 20:48 | Horseen |  Time & we
Ahojky! Myslím, že vám po večeři atd. nestihnu napsat, ikdyž to možná zkusím ;-). Z dneška fotky nejsou, nemohla jsem najít foťák a už se šíleně těším na ten novej! xD Prostě poslední fotky tohohle byly asi nedělní (xD) u krbu...Pár fotek Uniho a Charma a spousta fotek Belly xD. Některý (většina) hrozivý a pár celkem hustejch xD. Někdy (až najdu ten fotoaparát xD) je sem hodím ;-). Jinak dopoledne probíhalo bez problémů. Přesně v 9 všichni nastoupili na připravené "kolbiště" a my je rozdělily do skupin. Byly 3. Jednu jsem vedla já, druhou Kylie a 3. Ash.
1. skupina
Horseen, Ideal, Keltec, Midnight, Alcík, Life, Bella, Love Affair, Skip (ten se ale kvůli nožce účastnil pouze rozesmívací soutěže...:()
2. skupina
Kylie, Bet, Tahmid, Melody, Avík, Uník, Luník, Little, Cry
3. skupča
Ashley, Mon Gamin, Templado, Cef, Death, Charm, Numero, Ice, Energy

Mělo být 9 soutěží, kam každá skupina vyslala vždy jednoho člena, o němž si myslela, že mu to půjde nejlépe. 1. soutěží byla asi nejnormálnější soutěž dnešního dne - slalom. S přehledem zvítězil Alcík, který stál proti Tahmidovi (každý soutěžící měl dráhu upravenou pro sebe ;-)) a Templovi. Další soutěžku- překážkovou dráhu, kde se skákalo a podlézalo, vyhrála Cry, která byla proti Midnight, s níž to bylo velmi těsné a Deathovi, který sice přes létal jako na gumu, ale pod tyče se mu moc nechtělo. Konečně něco pořádně ujetého (jak to bude i dál) - rozesmívání. Na startu se usadil Skip, Ice a Luník. Naprosto pohořela Ice a pak se neudržel ani Lunesdale, takže vítězem se stal nás "invalida"! Schovávanou, jež následovala si vychutnala Energy, která úplně lehce vyhrála nad Bellou a Unirayem, když se schovala za Bet do kouta. "Židličkovanou", kdy se muselo co nejdřív šlápnout na "metu" vyhrál Numero, který soutěžil proti Bet a Idealovi. Jako malý se propletl pod nohama a vždy byl 1. Soutěž pojmenovanou Balance vyhrála Little, která ze svých věder s vodou, připevněných na hřbetě navycintala ani kapku, zatímco Love i Charm vybryndali oba skoro litr xD. Další byla dost hustá soutěžka - o rychlosti sežrání kýblu ovsa. Jako žíraviny se přihlásili Keltec, Cef a Mel. Mel už po polovině nemohla, ale Cef s keltecem to vzali jako povinnost zvítězit a oba spolykali všechno, Keltec o chvíli dřív. Poslední koňská soutěž byla recitační xD. Každý (Avík, Life a Moník) dostal na útržku papírku básničku nebo její část a po 5ti minutách ji musel zarecitovat. Šlo o způsob, jakým dílo prodal atd. atd. Vyhrál jasně Avík, kterýsvými gesty rozjasnil úsměvem i můj obličej, přestože mi už od rána bylo pěkně blbě :( Mon Gamin se svým měněním hlasu byl hned po něm a ani Life nezaostávala. Poslední soutěž-lidskou radši nebudu moc komentovat. Prostě jsme hrály vybíjenou a já holky rozrasila-házená vykonala své...Odpoledne snad napíšu zítra a omlouvám se, že to sem šlo takhle pozdě ;-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama