NOT ALONE (upraveno, dokončeno, čtěte!)

Leden 2010

Zprávičky ze soutěží

30. ledna 2010 v 12:38 | Horseen |  Our participation in competitions
Takže dneska jsem asi na půl hodky doma (PC, Keltec, prostě původní dům ;-)) a tak jsem nevěděla, co dělat a koukla jsem k Janě Š. na Ranch Ametyst a zkoukla výsledky Svodu frísů. A je tu překvapení... Měli jsme tam Arii a Morning Star (Sch) a pak Love Affair. Podle porotců máme krásná místa, ikdyž diváci to rozhodli malinko jinak. vypíšu úspěchy, můžete juknout sem. Takže Arie je podle porotců šampiónkou klisen SMFK, Morning Star se stala díky porotcům vicešampionkou hříbat a Love Affair byl neuvěřitelně šikovný - vyhrál svou kategorii - hřebci a valaši - a navíc se stal ŠAMPIONEM SVODU NAPŘÍČ KATEGORIEMI! (podle porotců :D). Hned mu to jdu říct XD... A budem slavit...
Jinak ještě jeden krásný úspěch! Bet vyhrála soutěžku u Ginny! Taky prosím o potlesk ;-) a dostali jsme krásný diplomek pro ni...

Belluška si taky vedla skvěle a u anezky (www.konsky-portrety.blog.cz) vybojovala druhé místo!
Amalthea (prostě jí říkám SN a asik to změnim...) u Báry na farmě Beruška vypadla, ale nám to nevadí a jedem dál ;-)
A Charmovi Cady soutěž zrušila, no...
Asik vše...
Te´d jsme přihlášeni u Lintith (ne úplně, jen zatím někdo...) a v soutěži pisálků u lišky...

Fotky // Kuchinka (ne naše)

30. ledna 2010 v 12:06 | Horseen |  Photos & videos
Fotky Kuchinky, která sice není naše, ale kámoška ji přinesla (Njn, taky jsem ji zblbla xD) a já ji drapla a namačkala aspoň pár fotek.

by me :-)

Pozdrav z new bytu

29. ledna 2010 v 20:49 | Horseen |  Time & we
Ahoj! Dnešek byl fakt příšerně vyčerpávající den. Ráno jsme sbalili a někdy kolem 12 jsme se dostali sem. Šli jsme asi 4x, než jsme sem všechno vynosili. Hned po tom jsme se jeli najíst a nakoupit do OC Letňany, což je kousek. Vrátili jsme se až za 2 hodiny! Bože, ani jeden z nás nemohl. Ale vytřeli jsme (skoro všude tu je lino), vyleštila jsem si svoje okna a vitrínu, ted kde jsou Breyeři. A už mám celkem zabydleno. Zítra by se sem mohly dostat fotky před a po xD.
Nut je v pohodě a je tady i s Tahmidem, Idealem a Gaminem a kylie. Ze SM je tady Ingrid a klisny. Teď koukáme na Zorra na celkem nově rozběhnuté televizi...
Doufám, že se máte...:-)

eBay horse...

29. ledna 2010 v 7:13 | Horseen
Právě skončila aukce...Tak lidičky chtěla bych vám představit koníka, kterého jsem si vyhlédla na eBay a mamka souhlasila, že pokud se jeho cena nevyšplhá moc vysoko, k narozkám bude můj... Je to nááádherný koník z obchodu JC Penney Special Run z roku 2000. Je limitovaný na 200 kousků v RESIN - pryskyřice a myslím, že se vyráběl i v porcelánovém provedení... Jestli ho dostaneme, bude bohužel bez certifikátu pravosti (COA), což mě tedy nevadí xD Jeho zbarvení je dapple grey, má úžasné groše, tmavší nožky a hřívu s ocasem. Nevím o jediném koni na tomto moldu v ČR (kdyžtak napište a já to opravím). Má taky krásný dřevěný podstavec se svým jménem a to jméno zní....
..
..
.

.
.
..
.
.
.
.
.
..

.

OMG...

28. ledna 2010 v 19:09 | Horseen |  Time & we
Tohle je asi dosta slabé, ale ještě nemám slov. Před chvílí nám s bratrem mamka řekla něco příšerného :(. Zítra balíme polovinu věcí a jedem se napolo přestěhovat do nějakého bytu. Bože, proč? Já sjem zvyklá na domek se zahradou a klidnou čtvrť, ne nějakej pitomej byteček! Jediné pozirtivní je zařizování, to mě baví...Ale budu muset rozdělit koníky a všechno na polovic... Ach jo! Proč???
Něco hezčího: v termínu kolem 22. dubna poletím do... Londýna! A už mám od mamka slíbeného Breyera v kamenném obchodě xD A Ginny mi dá peníze, že jí taky nějakýho přivezem...Bože, těším se!
Nutík má předvádečku! Užívá si ji, protože až odjede, zůstane tady pro Polarise xD A tahmid zabral Nutův postroj, vypadfá v něm drsně... Já se teď cpu čokoládou a snažím se utišit žal...omluvte prosím pravopisné chyby...

Krátká zprávička

26. ledna 2010 v 21:17 | Horseen |  Time & we
Lidičky
ani nevíte jak HROZNĚ MOC SE OMLOUVÁM! Prostě teď vůbec nestíhám, podrobněji u Ginny.
Začnu nějakými příjemnějšími zprávami- mám objednanou Justu a deku. Ale mamka to ještě neví :D. Pokud mi bude Bůh přát a nebe (a rodiče) se nade mnou smiluje, tak k nám přijede úpa dokonalej koník. Jeho popis si nechám na dobu, kdy to bude jasné a dám ho sem, i kdyby nevyšel. Alespoň ale jeho iniciály - SL a můžete zkusit hádat. Já ho, do doby než jsem ho viděla před pár dny na eBuy, nikdy neznala ;-).
Zítra k nám přijede Nutcraker Prince z Ranche Malá Podkova! Tahmid se moc těší (ale já víc), hodlám o víkendu fotit a zkusim na něj udělat předváděčku. Za Ginny naopak pojede Bet. Melody už se s tím smířila.
Sice už to není moc aktuální, protože RKS (Ranch Koňská skála) už nějakou dobu píšu všude možně, ale chtěla bych nás dnes 26.1. 2010 oficiálně přejmenovat na ranch. Jsem tedy Ranch Koňská skála - RKS.
Trochu horší věc - Když jsem se dneska před Ginny zmínila a mém "nastěhování" k ní, netvářila se a řekla ne. :( A ani mi nevysvětlila proč :( Prů...švih...
Tohle souvisí s předchozím odstavcem - nejhorší zpráva dneška - asik pozastavím nebo i zruším ranch (nesmažu, ale novinky tu budou MOŽNÁ jednou týdně). Fakt nestíhám, teď mě to nějak nebaví a tak... Moc bych prostě potřebovala spiení se svou spřízněnou duší...PLS GINNY!

Pááá!

Hayley a Justa z FF ranche (ff-ranch.blog.cz)
autorka: cof
povolení: už před nějakou dobou, ale mám ;-)

Megamální omluva

8. ledna 2010 v 20:13 | Horseen |  Time & we
Ahoj!
Lidičky straašně moc se omlouvám, ale jsem naprosto ospalá a nestíhám. Měla jsem dneska celkem volno, ale byla jsem tak ubitá, že jsem neudělala ani jeden úkol do školy a že jich máme dost :( Zítra mám turnaj a pozítří taky :( A navíc je mi dost blbě a jsem permanentně unavená... Takže se fakt hroozně omlouvám a asi pochopim, když si mě smažete ze SR, ale nebudu psát ani obíhat...Mějte se líp než já...

Fotenka Just od Cof
mám povolení ;-)

DM - 24.

7. ledna 2010 v 15:48 | Horseen |  Dangerous Mystery

"Agitado! Tady už jsou gumy." Hlas se mi trochu zachvěl. "Neboj! Tohle zvládneš!" Z jeho hlasu jsem poznala, že si jízdu maximálně užívá. Nechtěla jsem ho zklamat. A objevily se gumy. Překážka výškošířková složená hlavně z pneumatik. Polkla jsem a sevřela hřívu, Agitadovy boky a víčka. Cítila jsem let. Dlouhý let. Sakra, už dávno máme být na zemi! Otevřela jsem jedno oko a chtěla křičet. Letěli jsme sice jen pár metrů nad zemí, aby nás kryly stromy, ale i to mi stačilo. Tvář se mi zkřivila širokým úsměvem a já znovu cítila nutkání křičet, tentokrát radostí.
Přistáli jsme lehce kousek před koncem lesa a konečně mohla promluvit. "Agitado… Bylo to úžasné! Děkuju!" vypravila jsem ze sebe. "Není zač." řekl prostě a šli jsme do stáje. Taťka už na nás čekal s oznámením, že vše je připraveno. Naložili jsme Agitada a odjeli domů. Vyskočila jsem z auta a nevěřila svým očím. Iceho stará ale stále bytelná stáj byla nově vystlána a krásně voněla, když jsem vstoupila dovnitř a všechno vypadalo nově. Rodiče ale odmítli prozradit, jak se to stalo a jen mě pobídli, abych vyložila Agitada. Neotálela jsem.

DM - 23.

6. ledna 2010 v 16:24 | Horseen |  Dangerous Mystery
Vyjeli jsme krokem kolem jízdárny a já jen vesele zamávala na Alici. Zírala s otevřenou pusou a pak na nás zavolala: "Niki! Máš rozum? Víš, co dělal dřív?!" Zazubila jsem se na ni: "Dřív! Teď už to nedělá!" Povzdechla si, ale už nás nechala jet. Po pěti minutách, během kterých jsme se dostali na stezku skrytou ve stínu mohutných stromů. "Můžeme klusat?" zeptala jsem se opatrně. Odpovědí mi bylo odfrknutí a zrychlení do hladkého, svižného klusu. Zavřela jsem oči a vnímala jen rovnoměrný pohyb koňského těla pod sebou a vítr lehce si pohrávající s mými vlasy. "Nikol, přestaň snít! Napojujeme se na crossovou cestu!" ozval se lehce pobavený hlas. No, jistě! Jak jsem mohla být tak pitomá. Žádné soukromí vlastní lebky už neexistuje. Pak mi došel význam slov. "Cože! Crossovku? Naší crossovku? Já jsem jen bez sedla a…" zajíkla jsem se. "Klídek! Trochu důvěry." Odfrkl si a zrychlil do příjemného, houpavého cvalu. Už jsem viděla první překážku - malou hromadu klád. Lehká, když se na ni člověk (i kůň) soustředí. Přehoupli jsme se přes ni a já s prsty vpletenými v hřívě jsem s potěšením zjistila, že se moje pozice téměř nezměnila. Na myšlenky nebyl čas. Blížil se potok, v tomhle místě velmi mělký, takže se dal i projít, ale zároveň dost široký. Uvědomila jsem si, že se ho chystá také skočit a připravila se na dlouhý skok. Přenesly jsme se na suchou půdu a já skončila skoro na hnědém krku, ale hned jsem se vrátila zpět.

DM - 22.

6. ledna 2010 v 12:09 | Horseen |  Dangerous Mystery
Usmála jsem se a pak mu skočila okolo krku. "Děkuju! Díky moc, tati!" vykřikla jsem a nemyslela na to, že jsem ve stáji. Zasmál se a obejmul mě. "Není zač, zlato. Co kdybychom si ho rovnou vzali s sebou domů?" Odstoupila jsem kousek dál, "Fakt? To by bylo super! Ale vždy´t tam nemáme nic připraveného." Spiklenecky zamrkal "To nech na mě." Dal mi pusu a s veselým pohvizdováním se vydal zpátky chodbou. Rozhlédla jsem se a pak znovu otevřela box teď už mého vlastního koně. Užívala jsem si tu představu, ale pak ji přerušil vyčítavý hlásek v mé hlavě: Jak si můžeš něco takového myslet?! Jak bys mohla Agitada považovat za svůj majetek? Spíš by on mohl vlastnit tebe! Dala jsem si v duchu facku. Teď jsme minimálně sobě rovní. Zatřepala jsem hlavou, abych z ní vyhnala nepříjemné představy a znovu vstoupila do boxu. "Tak co budeme dělat?" "Mohli bychom se jít projet," navrhl mi. Přikývla jsem: "Dobrý nápad! A pojedeme bez sedla a jen na ohlávce," zasmála jsem se. Zavrtěl hlavou a hříva mu uličnicky spadla přes oko: "A mám být hodný koníček nebo zlobivý ďáblík?" Dělala jsem, že přemýšlím. "Ďáblíka necháme na jindy. Dneska buď hodný koník," rozhodla jsem nakonec. S očekáváním se na mě zadíval. "Prosím," dodala jsem rychle.

Zase krátké newsky

5. ledna 2010 v 20:45 | Horseen |  Time & we
 • Hojky!
 • Na ranchi nuda... Koníci trénujou, moc jim to jde a u SM se začíná přemýšlet o obsedání. Určo bych aspoň jednoho nafotila, ale fo´ták momentálně nocuje ve škole (modlete se se mnou, aby to přežil), protože jsem ho nechtěla brát s sebou na exkurzi, když na něj nemám futrál :/ Jinak sjem naprosto vytížená a úplně mimo. Zapomněla jsem ve škole 2 věci- úkol a sešit na učení, jsem fakt strašná :(
 • Zítra mám sice normálně nejvolnější den, ale zítra se mi do volna nacpal zubař a divadlo, takže nic. Hodím sem asik další dílky DM, protože OMH ještě není hotové :(
 • Bella je u anezky (konsky-portrety.blog.cz) 2.!!!! Wow! je strašně šťastná a napnutá, jak to nakonec dopadne... U Ginny to taky vypadá celkem dobře...
 • Chtěla jsem vás upozornit na tu new uzdečku, co ještě není nafocená xD Má ji Íďa v HW, nějak jsem to zapomněla zmínit xD
 • Nenávidim školu (to bdue asi součástí teď každého článku)
 • MILUJU JUSTU! (to taky ;-))
Uncalled For
zdroj: deviantart, autor: moonflower mustang

Sestry - 2. část

5. ledna 2010 v 14:28 | Horseen |  Open My Heart
V tom okamžiku se na scénu dostala Shirley: "Ahoj Zaf!" pozdravila úplně klidně. "Shirley." Černá klisna se jí lehce dotkla hlavou. "Ubližují ti? Proč?" smutně se zeptala Shirley. "Ty-ty jsi s ní?!" vyhrknu překvapeně. "To nikdo neřekl. A vy byste to nepochopili," dodám tichounce. "Dobře. Necháme ji, když ona nechá nás. Neodejdeme, dokud se nedozvíme, co dělala v tom křoví." Řekla Daisy pevně. Zafrina se skloní nad smutnou Shirley " Klid Shirley " snaží se klisnu uklidnit ,, Hlavní snad je, že máme jedna druhou … Na ně kašli " Pak se znovu slova chopila Daisy: "Dobře,Shirley. Nevím co se děje.Ale bavit se s tebou budu.A nevím jen jedno. Pořád jsi kamarádka. Kdybych věděla co se děje,chápala bych tě." Daisy taky odešla. Naposledy pohlédnu na obě klisny. Smutnou Shir i naštvanou Zaf a otočím se k odchodu s naprosto nejasnou hlavou. Slyším jen: "Pojď, sestro, půjdeme. Tady to pro nás končí." Zarazím se: SESTRO!? Pozoruji Zafrininu starostlivost, jak se stará o Shirley a snaží se jí pomoci. Pak k nim zamíří další nový kůň a společně se vydají k lesíku. A pak Zafrina někam zmizí a Shirley taky. Jsem zvědavá, ale ne vlezlá.

Sestry - 1. část

5. ledna 2010 v 9:03 | Horseen |  Open My Heart
Dál se bavíme u jezera. "Budeme se hold muset snažit…" řekla Daisy. "To ano. Přemýšlím občas…Kdo může zabít Trna? Kdo bude mít to štěstí, že ho uvidí umírat?" přemítá Aphy nahlas. Možná to štěstí mít budeme… pomyslím si a málem to řeknu nahlas… Avšak včas se zarazím. "Jde z něj strach…Ještě, že Essor s ostatními jsou na naší straně." Cítila jsem, jak se Aph otřásla a ani se jí nedivila. Pak jsem zavřela oči a otevřela je do okamžiku, kdy Deisy odběhla s ustaraným výrazem pryč. Vyskočila jsem a rozeběhla se za ní. "Co se stalo?" "Cas…" odpověděla mi stručně. Doběhli jsme k ní a začali hned léčit… Po napínavém souboji stanula Cascada mezi námi jako vítěz nad smrtí. "Uf!" zhroutila jsem se do trávy. Daisy se ale zadívala ke křoví a pak se k němu vydala. Z toho se vynořila Zafrina (ta černá klisna). Všechny jsme se naježily a čekaly na její reakci. "Hahaha! Už se třesu! A vidíte, kolik vás je? Není to trochu nevýhodné?" ušklíbne se. "Máš pravdu! Přiveď si svého partnera." Navrhne jí Cas. "To radši ne. Zdrhli byste strachy!" zle se zasmála, "Ale vidím, že si o to říkáte." "Opravdu nemáme strach s tebou bojovat." Ušklíbla se Daisy.

Nic moc zajímavého ;-)

4. ledna 2010 v 19:56 | Horseen |  Time & we

 • Nadpis mluví za mnohé xD Nic moc zajímavého...
 • Mohli byste mi pls hlásnout tady? Bella by byla nadšená xD
 • Jinak moc děkuju za pochvaly povídky, mě to když mám zrovna období hroozně baví a číst od vás ty pěkné věcičky taky xD Na zítřek vám přednastavím další části dalšího dílku, ale na dalším se teprve pracuje, takže budete muset čekat :(
 • Koníci se mají dobře, dneska prý byli trénovat venku a Kylie mooc chválila Ideala, kterého zkoušela pod westernové sedlo. Nebyl to moc trénink, spíš jen taková zkouška odolnosti vůči sněhu xD Ale prý všichni obstáli xD
 • Mám super zprávu! Moje sousedka (spolupracant na HW-mluví Gabriel) si objednala Kuchi!! Už jsem ji nakazila xD Mám slíbeno, že si ji někdy budu moct půjčit na focení ;-)
 • Strašná Justománie!!!
 • Doufám, že se máte dobře, u mě to celkem jde, jen ta škola :((((
 • Mějte se!!


ohňostroj - kytičky by me ;-)

Strýček Erl a další - 2. část

4. ledna 2010 v 17:45 | Horseen |  Open My Heart
"Hele, jsou zpátky!" ostražitě pozoruji Cascadu, která se hádá s černou klisnou (Je tu nová?) a Deisy s Lancíkem. Zvažuji, že bych šla Cas pomoct, ale nakonec se rozhodnu ještě vyčkat. Pak ale vyšlehne záblesk kouzla! Co se to ksakru děje? Kdo to je?! "Aphy, pojď honem se mnou!" rozeběhnu se směrem ke Cas. Zpomalím, aby mě Aph mohla dohnat a pak společně znovu zrychlíme. "Co chceš ale dělat, Wild?" zeptá se mě cestou Aph. "Nevím… Ale nemůžeme dopustit, aby se Cascadě něco stalo. Je pro nás příliš důležitá… A ta klisna ovládá temné síly, zkusím to se světlem," vysvětluju… Stane před námi nějaká další klisna. "Už to vzdali, ale myslím, že se zase vyprovokují," spustí bez pozdravu. Pokývám hlavou. Představím se a pak odfrknu… "Ach jo! Tu bychom měli od stáda hnát na sto honů!" Potřebuji se odreagovat a tak se pustím do vesmíru. Naberu energii a tak se zase vrátím…"Opět plna síly…" prohlásí Aph, vedle mě. "…a odvahy!" doplním. Mezitím se vrátí Deisy. "Lidičky, je úžasný! Pokecali jsme a chodíme spolu!" Jsem ráda, že je šťastná. Vyložíme ji, co se tu stalo a pak se vydáme na koupel. Užíváme si v jezeře, když se teplá voda začne měnit v úplně ledovou. Rychle vyletíme z vody a debatujeme o tom. "Kdo to asi mohl být? Vždyť ani jeden z těch draků neovládá led." Poznamenám znepokojeně. "Možná nějaká jejich posila. Určitě nás čeká ještě dost bitev, když doufám, že za dlouho!"

Strýček Erl a další - 1. část

4. ledna 2010 v 13:56 | Horseen |  Open My Heart
Už je tady… Je odporný…Než kdokoliv stačil zareagovat, kouzlem popadl Cas a Daisy a uzavřel se s nimi do štítu. Tohle bude něco! Všichni jako na povel jsme se pustili do Erlova štítu. Ale on ne a ne povolit. "Hej! Tohle je rodinná záležitost! Zničte posily!" požádá nás Dais a já kývnu a otočím se k nim zadkem. Kouzlem smetu část Erlových poddaných. Objeví se vedle mě Shirley "Co tu děláš? Mysleli jsme, že ses na nás vybodla!" zakřičela jsem na ni, vzepjala se a vyslala další kouzlo. "Ne! Tohle je na dlouho, až potom." Zasípala a odrazila posily. Nejméně je zničena, ale Erl zvolal další! Ach ne! Zavadila jsem pohledem o černý mrak na obzoru. Chvíli jsem zírala… Ach bože… Trnovy posily… Zapotácím se a jakoby z dálky ke mně dolehne hlas Aphy "Zaleť si do vesmíru, Wild. Chvilku to zvládnem!" vděčně jsem přikývla a velkou rychlostí se vydala do vesmíru a pak hned zpět. "Jsem tu, Aph! Teď to prostřídáme!" Vidím, že i se Shirley se rozletěli vzhůru a zároveň přiletěli další draci. Bojuji dál a posil ubývá. "Máme vítězství na dosah kopyta! Jen doufám, že Cas s Daisy zvládnou Erla." Prohlásím si pro sebe, "ale, co to blábolím! Jasně, že ho zvládnou!" Ve chvíli jsou Erlovi poskoci zničeni. "Nandali jsme jim to!" vykřiknu radostně a pak napjatě sleduji souboj v kouli. Něco mě napadne: "Shirley? Vysvětlíš nám, kde jsi to pořád běhala?" zeptám se nevinně. "Jo, to by mě taky zajímalo!" přidala se ke mně Aph. "No víte, to je tajné a já nechci přidělávat problémy," vykrucuje se. Zavrtím hlavou a znovu se zadívám ke kouli. Ale ta tam není! Místo toho tam leží Deisy a Cascada. Rozeběhnu se k nim a začnu jim blahopřát. Pak odejdou si procvičovat nějaké útoky, což mě příliš neláká. Pozoruji jejich sněžení a celkem se podivuji. Najednou ale Daisy zmizí a Cas hned po ní! "Cascado! Co se děje?!" zvednu vylekaně hlavu. "Co se stalo?" Shirley jen malinko zvedne hlavu. "Daisy s Cas zmizely!" vykřiknu a rozhlížím se. "Aha…Takže všechno při starém…" Shir se pase dál. Vykulím oči a divím se, jak může být tak bezcitná. Ale obě klisny už jsou pryč, takže zbývá jen čekat.


Druhé dnešní ......

3. ledna 2010 v 20:56 | Horseen |  Time & we
 • Hoj!
 • Doufám, že dešek jste si užili, když zítra už je zase mučení :(
 • U nás to celkem šlo, ikdyž já jsem naprosto nešťastná...
 • Koníci v pohodě, dneska jsem řádila venku, ale je musela nechat doma nebo by přišli k úhoně xD
 • natočili jsme kousek HW, ale budeme to muset přetočit, protože se to nepovedlo xD
 • Díky za palce na Just asik to budu potřebovat...Myslím, že vím co čeká můj new diář - Justadream xD
 • SM už maj sníh ve výběhu! Možná ve středu nafotím nebo zítra ráno xD
 • Už nevim, co jsem chtěla napsat snad jen že vás mám ráda a že nenávidim školu. Jo a že nečekejte moc článků :( Pááááá!
Hustýý- Justa jaho přemalovaný Schleich. krásná!
zdroj: deviantart.com

Konečně newsky!

3. ledna 2010 v 10:31 | Horseen |  Time & we
 • Ahojky!
 • Je neděle, neeee :((
 • Budu muset jít dělat úkoly a učit se, ale ještě to hodlám tak půl dne odkládat ;-)
 • Včera mě zase popadlo Justa šílenství... Je to asi horší než kdy dřív, přemýšlím, že u App si zkusim ještě nepřijetou Just zamluvit, protože jsem koukala, že je o ně neuvěřitelný zájem... Fakticky blbnu...Před chvilkou jsem ale přišla na hustou věc... brouzdám netem, koukám na conga lines (mimochodem třeba TADY je faaakt hustá sbírka BH), obdivuju Tradi Third Times a Charma atd. atd. a pak koukám na živou Just...krásné fotky v galerce a když juknu na rodokmen ->, tak zjistím pro mě naprostou novinku! Justin pradědeček je Huckleberry Bey!! Já ty jo nemohla xD
 • KOníci se mají dobře, včera jsme chtěli natočit zas kousek HW, ale nějak nám to nešlo xD Začínáme lehce trénovat a sněžíííí! Koníci si užívějí sníh jako snad ještě nikdy xD Kyl a Ash byly včera na vyjdě s Mel a Bet (+ Mid ;-)) a říkaly, že si to všechny užili! Chvíli si dali pauzu a koulovačku xD Dneska to asi zase bude masakr...

 • Newsky se chýlí ke konci a já si jen potřebuju něco napsat, toho si fakt nemusíte všímat..
Seznámek ;-)
 • Justadream
 • FD
 • SM 8 pcs set
 • Isis
 • pokud budou money - Starlight nebo Fwmh a Esprítek
 • asi ještě budu měnit...


Po bitvě - 3. část

2. ledna 2010 v 17:52 | Horseen |  Open My Heart
Tarok-
"COŽE???"
Trn-
"No, nestihl jsem použít ohnivou záplavu a jiná - slabší kouzla odrazili..."
Tarok-
"Dobře. Pošlu ti tam generála Helia s nějakými draky... Teď mě nech nahlédnout do tvých myšlenek, abych viděl co se stalo."
Trn-
Ach nee-pomyslím si, ale nahlas řeknu jen: "Můžeš" a zatnu zuby
Tarok-
Prohlížím Trnovi vzpomínky... "Hmmm... zajímavé"... utrousím občas...když jsem spokojen řeknu mu: "Já mám taky jednu zprávu: Ten tvor ( pro případ, že by někdo poslouchal nebudu říkat jméno) zmizel..."
Trn-
"Co?" vykulím oči...
Tarok-
"No, zmizel..." najednou mě něco napadne-" řekni mi jak působila ta síla té věci, která tě porazila..."
Trn-
"Proč?" zeptám se ale táta mě stihne nevraživým pohledem... "No..." a popíšu mu to...
Tarok-
Vyslechnu se synovo vyprávění a vykřiknu: "JÁ TO VĚDĚL!!!"
Trn-
"A co?"
Tarok-
"Pozorně poslouchej" a řeknu mu to... (by nebyla žádná sranda, žeee xD)
Prudkým trhnutím se vrátím do skutečnosti. Prudce se nadechnu, ale nejspíš si nikdo ničeho nevšiml. Zaslechnu Daisyinu otázku: "Zaímalo by mě, kdo může zabít Trna jeho otce atd.?" zatnu zuby. Ještě ne…Přijde čas… Všimnu si, že Shirley je zase pryč. Že ji to baví… Ztuhne mi krev v žilách. Smích draků… Ale naštěstí z velké dálky, někde ve skalách. "Asi bychom se mohli připravit na boj…" usměju se a dostane se mi jen úsměvů a záblesků kouzel. Teď ale slyším i jiný smích. Nějakého mutantoidního koně! Bože, co se to jen děje…

Po bitvě - 2. část

2. ledna 2010 v 16:09 | Horseen |  Open My Heart

A Aph měla zase pravdu. Objevil se Lancelot a okamžitě zmizeli s Daisy k jezeru. Pousmála jsem se. Ještě to zvládnu… Otočila jsem se a zadívala do lesa. Přichází noví… Pousmála jsem se a pozorovala bílou klisnu a černého hřebce. Pak jsem se krokem vydala směrem k Aph, která si jich už také všimla a zamířila k nim. "Shir? Kde jsi zase byla?" podívám se překvapeně na zlatavou klisnu, která se ocitla vedle mě. Vyhnula se mému pohledu, "Uhm, jen na procházce." "Víme, že lžeš," utrousila jsem koutkem úst a věnovala se seznamování. To ale vzápětí přerušil Cassiin výkřik: "Už zase! Vidění! Vidím strýčka Erla, jak na nás útočí." Sklopila hlavu. "Takže zase další boj…" nešťastně jsem prohodila. "Ale no tak, Wild! To zvládneme." Snažila se mě utěšit Aphy. "Pfff, strýček Erl - pomsta bude sladká. Nemám ho ráda, je slizký." Dais si rozlobeně odfrkla, "Měli bychom jít do vesmíru, pro energii." Kývnu a vyskočím na nejbližší oblak. Znovu a znovu pak musím obdivovat promyšlenost vesmíru i jeho krásu. Načerpám další síly a společně s Aphy se jako prvníme vrhneme zpět k zemi. Když přistaneme, svorně skloníme hlavy a začneme plnit i prázdné žaludky. Najednou se odněkud vyrojí jiskry a před námi stojí další kůň. Chvíli ji zamyšleně pozoruji, jak ji Cas s Deisy nadšeně zdraví a podle výrazů se ptají a dostávají odpovědi. "Oh!" ve chvíli mě strašlivě rozbolí hlava a objeví se mi v ní obraz - rozhovor Trna s Tarokem. Ale…já se na to dívám jako Trn a jako jeho otec…
Trn
Ach jo! Jak mám tátovi říct, že jsme selhali? Podívám se na Rain a Donna... Nejlepší bude mu to říct rovnou... podívám se na přívěsek skrytý v šupiníh na svém krku a zamumlám kouzlo, přívěsek se rozzáří a objeví se v něm tátova hlava...
Tarok-
"Tak co?"
Trn-
"Noo, porazili nás..."