NOT ALONE (upraveno, dokončeno, čtěte!)

Novinky - Už se to rozbilo, volali jsme do Prahy... + CBG

4. prosince 2010 v 21:06 | Horseen |  Time & we
Nadpis enchte být :D
Sakra a hned překlep. Já jsem fakt děsná :/
Dneska jen krátce, poněvadž se nic neděje. Koníci se snaží trénovat na CBG, ale moc to nejde. Dokud ej sníh, tak se dá alespoň jezdit ven a Laura se se Safčou odvážila i trošku skákat (jen pár křížků, aby Deep nevyšla z kondice). Na Angelův náklad se nám vždycky nabaluje sníh, takže s ním Chuck chodí jen na krátké tréninky + jezdí ven a chodí bez zátěže (aby si procvičili alespoň ovládání v zápřeži). Ashquar chodí s bederkou na kratší procházky i v rychlejším tempu. Mia si stěžuje,že ho potom musí vytírat senem, ale co naděláme. bylo by pěkné nadělení, kdyby nám nastydl 2 měsíce před CBG. Crossáčci se otužují (samozřejmě postupně), chodí ven do výběhu na hodinku denně. Takže vždycky hodinku po obědě má celé RKS pohov a jde se podívat, jak Ideal s Bayem dovádí ve výběhu. Zítra vám to snad i nafotím :D Drezura se trénuje i na sněhu, dokud to neklouže a musím říct, že Keltec se s tím prý vyrovnává znamenitě.
Ale bavíme se jen o CBG, co? :D No proč ne, je to největší akce několika let v čr, to nejspíše jo... No tak Rachel se ve zdraví vrátila z Písku. Já koukala na bráchu a holky se tam trochu projely. Kvůli focení mi ale mamka zastavila až u dálnice :D Takže se holky ještě malinko pohejbaly tam :-) Fotky mám a myslím, že se povedly, Alexis je straašně fotogenická. 
V pátek jsem vyběhla ven s několika Stejblíky a blejskla je, takže budou další fotky (Jste rádi??). Musim ty fotky hodit i sem :D Konečně...
CP Arabian Show na Cherox parku by teoreticky měla být vyhlášena v pondělí. Držte palce ;-)
Zítra bych měla být doma, chtěla bych fotit, fotit fotit a učit se :-/ A možná plánovat a stavět. Alespoň dočasné řešení, příští podzim se stěhujeme :D Jen napůl. Tenhle pozemek, kde jsou Tradíci nám zůstane a přesune se sem pobočka s Minníky a Tradíky převezeme do nového. Moc se tam těším, už mám povolenou stavbu crossové dráhy a venkovní jízdárny ;-) No nebudeme předbíhat :P
Našli jsme pár dalších rodičů a ještě musím doplnit S/D list... O jé...
zatím se mějte, jdu nahrát ty fotky...
P.S.: Na JP jsou pravidla do reiningu, jděte na to ;-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pharlap Pharlap | Web | 5. prosince 2010 v 9:35 | Reagovat

Hej ale hustě!! Tam to je dost dobrý, CheroxPark! Hele, nevadilo by, kdybych někdy možná eventuelně zkusila smůlu? :D Určitě moc fandíme Ashovi! Tréninky berete myslím že rozumně. Stejně, teď jsou fakt velké mrazy, tak to nemá cenu, ještě by nastydli. A na pravidla ... Nevím jestli se mi podaří stihnout něco nafotit. Nebyl čásek, ale určitě se o to pokusíme!!! ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama