NOT ALONE (upraveno, dokončeno, čtěte!)

Únor 2011

CBG a my

3. února 2011 v 15:41 | Horseen |  Time & we

Ahoj lidičky! Normálně tu nebývám tak brzo, ale dneska jsem celý den doma, protože mě bolí v krku. Výhodné? Částečně. V sobotu vyrážíme do Rakouska na hory. Jedu taky a beru i někoho z koní a lidí, jen ještě nevím, koho. Asi bych to měla vědět. Momentálně jsem na Fearsome Stables, takže o dění na RKS a přípravách na CBG se dozvídám jen telefonicky. Myslím ale, že mám slušný přehled. Samozřejmě že v úterý jsem byla s naším CBG týmem na prohlídkách a přihlašování. Nenávidim davy lidí. Opravdu jsou mi protivné a cítím se v nich nesvá. Ale co bych pro koně nevytrpěla, že? Každý z jezdců tam byl se svým koněm a já s Ashley jsme pobíhali od jednoho k druhému. 

Chuck zvládal Angela naprosto v pohodě. Oba kluci tam sebejistě nakráčeli a Evilek se zvědavě díval na všechny ty lidi v bílých pláštích, kteří ho prohlíželi, měřili mi teplotu a zvedali mu nohy. Naprosto bezproblémový.

To Kylie měla trochu horší pořízení. Její mladej angloarabskej valášek (jistě všichni víte, o koho jde :D) byl nejdřív trochu nejistý z tolika lidí. Musím říct, že se mu nedivím. Pak se rozhodl, že prostě kolem jednoho přepravníku na parkovišti prostě neprojde a my ho museli kolem málem protlačit. Pak už jen koulel očima a hrabal kopyty. Kylie to naštěstí brala s humorem a obešlo se to bez dalších komplikací.

Náš drezurní machýrek Templado a jeho jezdkyně Mia byli taky v pohodě. Templado byl naprosto v pohodě, jen na konci, když už šel zpátky do přepravníku, trochu zahřebčil.

Laura se svojí Dream ohromili nejenom mě, ale myslím, že i ostatní. Holky spolu cvičí horsemanship už dlouho, ale nikdy bych nemyslela, že budou schopné předvést ho na takhle rušném místě. Už vyvádění z přepravníku. Laura vlezla dovnitř, připnula Deep dlouhé provazové vodítko a houkla na nás, abychom otevřeli. Pak pokynula Deep rukou a ona sama vycouvala z přívěsu a Laura šla klidně s povoleným vodítkem za ní. Tímhle způsobem se pohybovali po celém areálu (ne necouvali, jen chodili vedle sebe, vypadali nějak... propojené). U veterinární prohlídky zvedala Deep nohy na poklepání. Bylo to úžasné. Samozřejmě nám něco a nějaké další věci z toho už Laura ukazovala. Bylo to tak 2 týdny zpátky a Chelsea se proto tak nadchla, že se rozhodla tomu věnovat mnohem víc. Tak jsem jí nakonec přihlásila do horsemanshipu. Ptáte se s kým? S koníkem, který teprve dorazí, se Soul Matem. Je to hnědák, teplokrevník a já, která už jsme ho viděla, můžu potvrdit, že je hrozně hodný a s horsemanshipem má zkušenosti. Bude to skvělý svěřenec pro Chelsea. Majitel nám ho přivezl na přihlašování, aby mohl být prohlédnut, ale natrvalo k nám přijede až za dva týdny. Nemůžu se dočkat a Chelsea je na tom podobně.

Leslie a Ashquar, náš šampión. Nic zvláštního, jen trochu poskakoval a koulel očima. Les se mu smála a on se z toho zdál bejt uraženej. Trochu jsem se lekla, když chňapl po jednom z dohlížejících, ale vypadalo to, že to udělal jen pro srandu. 

Z tohohle jste asi poznali, kdo s námi nakonec jede. Myslím, že jsme to nakonec neudělali zas tak špatně :-) Byl to boj, no :D To nejbližší, co nás čeká je porotování Reiningu, doufám, že se těšíte :P :D Pak Bega cross a tak dále a tak dále :DA málem bych zapomněla! jsme přihlášení v Ad Astra u Tinky :P