NOT ALONE (upraveno, dokončeno, čtěte!)

Březen 2011

26.3. 2011

26. března 2011 v 20:55 | Horseen |  Time & we
What shall I do now? Můj život ztratil smysl... Je po CLS...
Těšila jsme se na něj tak dlouho a najednou je fuč. What I shall I do?

13. 3. - A půl je hotovo...

13. března 2011 v 14:35 | Horseen |  Time & we
Nazdar! Tak se zas ehlásím. V budoucnu mě tu stále moc nečekejte. Hodím sem fotky a budu koukat na ranche a všechno, ale psát nehodlám. pardon :D
Musím sem naplkat aspoň něco o sobě: V pátek byl maturiťák - božíí :D Pak jsme jeli (6 holek) k nám. Autem. Jedním. Sranda. A usnuli jsme už ve tři, pozor :D A v devět se probudili, v jednu dovečeřeli a pak jsem jela s Ginny k Ginny. Tam jsme nejdřív vzali ven Pole a Boule (Garfield a Boulboul) a pak jsme vzali kola a vyjeli do polí a remízků. Kola jsme tam hodili a jen tak chodili nesklizenou kukuřicí a přemejšleli, jestli máme sejít ze svahu dolů k D1. Bylo to boží! příště berem foťák :-*. (G, jestli to čteš, ještě jednou díky :)*). Večer jsme si vzali do parády naše překvapení. Uvidíte ho na CLS :P. A vypadá to dokonce, že by se to mohlo stihnout.
FS: Nic zvláštního, budu pár koníků přihlašovat do soutěží (RLM Svod arabských plnokrevníků a Chestnutridge Photo Show), tak držte palce.
RKS: Máme po prvním CBG, přestože výslůedky ještě nejsou jisté. Já jsem naprosto nadšená, protože přesto, že jsem tam s Chuckem nemohla být (byla Leslie a střídavě přijížděla a odjížděla Mia), kluci nám neudělali ostudu. O všem jsem byla spravována mobilem. Naše delegace odjela na závodiště CBG už 4. března dopoledne. Chtěli jsme, aby si tam Angel zvyknul. Dostali jsme box vedle RP Beach Boye, krásný to kůň. A k naší obrovské radosti byl téměř naproti nám box RMP Irishe, čehož zneužívala hlavně Leslie, která pila kafe výhradně v uličce mezi oběma stáními.
Za dalších pár dnů tu máme druhé kolo, takže Angel zůstává v areálu. Tentokrát se bude namáhat hlavně Chuck, protože součástí tohoto kola je vědomostní test. Uff...
Heartík už byl s mamčou venku a začíná se z něj klubat pěkný neposeda. Dneska jsem je chvilku na poli fotila, ale vybil se mi fo´ták. Chelsea dělá s Dušánkem velké pokroky v horsemanshipu. Jojo zvládají bravurně a začínají z fyzického tlaku přecházet na slovní povely a psychický tlak. laura je vážně skvělá učitelka. Teď už lekce většinou probíhají tak, že Chels vezme Soula a laura někoho jiného. Bu´d svojí Deep nebo třeba Benotafa. Ashley se na ně dívá a myslím, že brzo to začne zkoušet taky.
Kromě CBG nás te´d čeká několik dalších soutěží, musím ještě rozeslat přihlášky :-)
Mějte se krásně, pište básně :-)


Umřela? Ne...

2. března 2011 v 20:49 | Horseen |  Time & we
Ahoj! Tak jsem neumřela. Vážně ne. Ano, teoreticky by mohlo jít o zprávu ze záhrobí, ale já vážně nejsem mrtvá. Alespoň si to myslím.
Asi si říkáte, kde jsem sakra tak dlouho byla. Odpověď je, že v podstatě nikde. Byla jsem doma (nemocná), chodila do školy (bohužel), ty hory byly fajn a jinak normálka. Jen jsem byla závislá. Tak trochu. Četla jsem. Bylo by v pohodě, kdyby to nebylo na netu. Fakt jsem bez toho nemohla přežít. No teď mám všech 12 dílů přečtenejch a cítím se trochu prázdná. Ale já vim, že vás tohle nezajímá...
Na ranchi mnoho novinek. začnu tou asi nejvíce potěšující. Jenže, sakra, jaká to je?
1) Vanity je pyšnou maminkou. Hřebeček Heartbreaker se narodil v noci z 18. na 19. února, takže teď už se má čile k světu, přestože se stále drží u mámy. Porod proběhl bez komplikací a všichni máme z prcka nehoráznou radost. Jeho show name zní RKS Heartbeat.
2) Stavělo se!! Zatímco já byla na horách (měla jsem s sebou Kylie a společně jsme se rozhodli pro Ideala a Justu), doma se dostavěla hala. Pocity - nadšenost. Sice je na to teď trochu pozdě, když sníh slezl, ale pro některé tréninky je to lepší, když koníky nic zvenku nerozptyluje. Všichni si na halu zvykli, přestože se na ni nejdřív koukali jako na monstrum.
3) Dorazil Mate (Soulmate). Tenhle tmavě hnědý hannoverský valach nám doslova vyrazil dech. já osobně čekala nějakého postaršího, milého a trochu líného koně, ale když u nás před stájí vykročil z přívěsu, nestačila jsem se divit. Hlava zvednutá, inteligentní pohled v očích a rozhlížel se, jako by mu to tady patřilo. Chelsea vedle něj jen zářila. Teď už s ním a Laurou má za sebou několik horsemanshipových hodin. Dušan teď stojí klidně při drbání igelitovým sáčkem po celém těle, reaguje na tlak a začli zkoušet i jo-jo. Rozhodně jsme neprohloupili, když jsme je přihlásili do CBG.
4) Přírůstky... V současnosti čekáme ještě na hnědobílou kobylku. Jinak hledám a zatím vytipovaného parkuráka. :-) Šetřím na něj, učaroval mi :D A pak jsem zahlédla ještě nějakou kobylku, tak ještě budu hledat ;-)

Jinak mě tu teď asi moc nečekejte. Budu se snažit si užívat svobody :D ne že by se něco změnilo, jen se mi nechce mít psaní sem za povinnost. A navíc se toho děje dost, takže nemám moc času ;-) Díky za pochopení..

Fotky: