NOT ALONE (upraveno, dokončeno, čtěte!)

Duben 2011

13.4.

13. dubna 2011 v 22:58 | Horseen
Ještěže není pátek :D
Jsme tu jen na skok, pár novinek a pak zas zmizím.
CBG: Fantazie, fantazie! Nemůžu uvěřit, že to Bay dokázal. Samozřejmě ještě není vyhráno, ale tohle první kolo a valáškův famózní výkon mě moc rozveselily. Nechci se samozřejmě vychloubat, přestože doufám, že by se nám mohlo dařit i v dalších kolech a disciplínách. Další na pořadu je tuším drezura, kde máme (mrzí mě, že to musím říci) trošku slbší dvojici. Hold u nás nemá drezura tak silné zastoupení.
Pony Photo Show: U lišky zabodovala Cry For Me a Cefík, oba prvním místem ve své kategorii. Jsem na naše prcky moc pyšná.
SMAR: Už se blíží :D Máme tam snad všechny arábky i part-arábky z ranche :D
<3: Má se čile k světu, rozumí si s lidmi a pořád pošťuchuje Fizze. Mamča se o něj vzorně stará, moc jim to spolu sluší. Heartík se čím dál tím víc vybarvuje po tatínkovi.
Tréninky: V téhle chvíli hlavně CBGáci (kromě Angela, ten má volnější program) a Baye, který je v areálu. Chelsea s Dušánkem dřou a opravdu se zlepšují. Bohužel začíná deštivé období, takže Quar má s tréninky na endurance trochu problém. Ikdyž alespoň se připraví, pokud by pršelo na CBG.
Web: Vlastně to, co mě dokopalo napsat dnešní novinky. DP /ZP/ na JP :D A pokud se vám nechce chodit přes naší úžasnou úvodku (jděte tamtudy :D), tak možná najdete někde odkaz... :D
Bay, výběh, zima 2011