NOT ALONE (upraveno, dokončeno, čtěte!)

Červenec 2011

SWCiM 2011 - VIDEOREPORTÁŽ

30. července 2011 v 11:05 | Horseen |  Our participation in competitions


Tak je tady... Dalo fůru práce, děsně mě bolí záda... G hlavně práce za foťákem a většina "choreografie" (nejen v crossu) by me.
Enjoy!

Nová stránka...!

29. července 2011 v 22:36 | Horseen |  Time & we
Ahojky!
Dneska žádné novinky, jen kratičké a nadějeplné upozornění. Plné naděje, že na tuhle stránku narozdíl od JP chodit budete. A pokud nebudete chodit vy, tak aspoň nějaké zahraniční návštěvnice :P

Prostě už asi tři dny makáme s G na novém S/D Listu, o čemž jsme vám říkali. A on už je hotový! Doufám, že jste to nečekali tak brzo, že je to šok a že jste zvědaví, co se nám mohlo za tak krátkou dobu podařit vyprodukovat. Tímpádem vám to ukážu a doufám v email zahlcený Breeding Requesty :D Fajn, to už je asi trochu moc velké přání, ale doufám, že se bude líbit.

Chybí tam ještě asi dvě fotky, ale pouze OF Sch (fríský hřebec a klisna ;)), které si doufám dokážete představit. budu ještě doplňovat minimálně jednoho poníka (black tobiano valášek) a samozřejmě shánět rodiče...

Stránka je na webgarden.cz a jsme s tímhle hostingem spokojení (bez občasných ty debile! a do prdele! se to neobejde nikdy, ne?). Zkoušeli jsme i webs.com a weebly.com, ale prostě potřebujeme k životu háčky a čárky, no :D

Je tedy kompletně dvojjazyčný. tedy delší texty v češtině i ájině a List jen v angličtině. Věřim vám. Mimochodem Google ho bere jako stránku v angličtině a chce ho překládat ;)

Tak jsem vás asi napínala dost...

TADY JE: www.rks-rmp.mypage.cz


Takže prosím, jukněte, napísejte, využijte :)
Btw: Jestli vám někomu nejdou komentovat články, tak důležité připomínky pište na FB, mail nebo na ten S/D List. Pevně věřím, že Nesprávný vyplněný součet je důvodem nízkého počtu komentářů u SWCiM. dělám si srandu... Ale vážně...

Novinky 28.7.

28. července 2011 v 15:02 | Horseen |  Time & we
Všimli jste si, že už nepíšu vtipné názvy novinek? Já taky, představte si to. Ale je to namáhavé a časově náročné, když má člověk takovou dutinu jak já.
Za prvé velké SWCiM 2011. Povedlo se, o tom není sporu. Video-reportáž na sebe nenechá dlouho čekat, je hotová, jen ji nahrát ;). Já jsem nadmíru spokojená, přestože zrovna od Deep jsem to nečekala. Ale divit se nemůžu. Nejen, že parkur opravdu umí, ale jsou s Laurou opravdu sehrané, což prokázaly v jednoduché drezurní úloze a v crossu, kde je důvěra hodně. Ideal měl letos smůlu, ale Kylie si z toho nedělá těžkou hlavu. Teď máme dva dny volno, než se vydáme zpět do Prahy. Holky nejspíš pojedou ještě trochu prozkoumat nejbližší okolí, uvidím, jestli se přidám. koníci jsou zatím ve výbězích a někteří vypadají plní energie (Wind, Bay...) Ovšem volno máme až na Leslie s Ashquarem. Ti trénují na CBG endurance a já můžu říct, že jsem celkem nervozní. Leslie se o to teď nemohla tolik starat, když jezdila military, ale já toho najednou stihnu. Počasí nám moc nepřeje. Vždycky když je hezky tak si říkáme, že to přece musí vydržet a nevydrží...
Mimo SWCiM a videa jsme ale s G stihli načít další věc a to nový kompletně bilinguální S/D list. Naše ranche si to určitě zaslouží a JP (ehm, kdo z vás tam vůbec chodí? :D) to prostě nezvládlo. Doufejme, že si tahle stránka povede líp. Ginny navíc slibuje, že za pár let přidáme k angličtině i němčinu a francouzštinu, ale já radši nic neříkám...
Mimochodem se omlouvám, že jsem report nenapsala už včera, ale vážně to nešlo, spadla wifina a my byli úplně nahraný :D
Hezké prázdniny!


SWCiM 2011 - parkur a vyhlášení

28. července 2011 v 14:36 | Horseen |  Our participation in competitions
Trochu opožděně se tu objevuje report z poslední disciplíny Summer Wood Cupu v Military. Narozdíl od minulého roku bylo letos 1) větší a travnaté kolbiště, 2) většina stojanů i břeven byla tentokrát namalovaná, ne přírodně dřevěná a 3) trochu jiná konkurence. Kdo z minulého ročníku byl vůbec nominován. RMP Wind a RKS Ideal a z jezdců od nás jen Kylie a z Podkovy Kylie a Lisa. Je tedy vidět, že na oba ranche přibyli talentované posily.
Ráno jsme tentokrát vstávali o něco dříve, abychom stihli posekat kolbiště a rozestavět čerstvě natřené i některé starší překážky dle kurzu. Hrdě se přiznávám, že kurz je originální od nás a spíše než vysoký byl náročný na obraty. Taylor sTamčou se snažili pomáhat, jak to jen šlo, přestože my jsme je příliš nepotřebovali a poslali je do stájí. V jedenáct se všichni jezdci rozeběhli po kolbišti. Zkoumali vzdálenosti mezi překážkami, povrch i potřebné obraty. Když jsme je vyhnali, sesypali se zas všichni na opracoviště, kde pak nebylo moc k hnutí. Divím se, že se nikomu nic nestalo.
V půl dvanácté se kručící žaludky seřadili k check-inu a za půl hodinky odstartoval první závodník. Těmito šťastlivci se stala Laura s Deep. Bylo vidět, že Dreamin' je parkuračka tělem i duší. Má skvělý odhad, výbornou techniku a je odvážná. Jejich jízda byla čistá a rychlá. Druhá dvojice, druhá kobylka. Jeřabina s Megan skákala taky moc pěkně, ale bez trestných bodů se neobešly. Megan dávala pouze váhavé pobídky a na skokvém stylu klisny se to projevilo. Forest s Lisou vlastně vůbec nepřekvapili. Forest je prostě skokan, výšky, které se tu objevily, mu nedělaly problém a do obratů se jako poník vejde snad líp než kdo jiný. Další trochu-drobeček-ale-já-přece-vůbec-nejsem-malej Bay skákal parádně, ale jeho mladická uspěchanost mu přinesla naopak pár shozených břeven. Až se trošku zklidní, troufám si říct, že bude vážně dobrej. Wind se vřítil jako hurikán na dráhu a nedal Kylie vůbec žádnou šanci nějak brzdit jeho řízeno-neřízenou sightseeing tour naším parkurem. Letos už prostě v konkurenci prvotřídních sportovních koní neobstál. Ideal napravil svůj výkon v crossu a skákal harmonicky a promyšleně.

Celkově bych náš parkur označila za přehlídku hvězd. Co jiného to totiž bylo? Na RMP nová Jeřabina zazářila a můžu si dovolit říct, že pod jiným jezdcem by byla vážnou výzvou nejen v drezuře, ale i v crossu a parkuru. Mladouš Bay dokázal, že opravdu má potenciál a že to s ním nemáme vzdávat. Tak ho strčím do ruky Kylie tak trošku místo Ideala, který už je starší a bojím, že by plnou soutěžní kariéru nemusel vydýchat, takže z něj uděláme učitele pro začínající crossařky (Chelsea ;)), zatímco Baye z výcviku mladších stáhneme.

Vyhlášení proběhlo hladce. Ani Wind nevyváděl. Přišlo mi poměrně komické, jak na stupních vítězů stál hnědák a dvě ryzky a pod nimi samí bělouši :D No, vyhrála to Laura s Deep, druhý skončila Lisa na Forestovi a třetí Jeřabina s Megan. Ideal čtvrtý a Bay pátý, poslední Wind. Celkově byhc letošní SWCiM hodnotila moc moc kladně. Můžeme se těšit na příští ročník, kde se nejspíš utká ještě víc koní. Budeme čekat pod kým se vrátí Jeřabina, jak se bude chovat Bay a jestli některý z nováčků příští rok překvapí tolik jako letos Deep.

Leslie Brendonová a RKS Bay /opracoviště
Společné foto
Laura Cocková a Deep Dreamin' /vítězky

SWCiM 2011 - cross - country

26. července 2011 v 20:03 | Horseen |  Our participation in competitions
Hlásí se vám zablácená, unavená a šťastná Hors :D
Dnešek proběhl ve znamení crossu, přesně jak bylo plánováno. Dopoledne jsme se vrhli na stavbu crossové dráhy. No já s Ginny, Taylor a Tamčou jsme se vrhlia ostatní se přidávali a odpojovali, jak jim dovolil program s jejich koňmi. Nosili se klády, prkna, praporky a celá dráha se podle mě nesmírně povedla.

Začínalo se krátkým úsekem v kamnitém korytě potůčku se sestupem do něj a zákeřným výstupem na druhý břeh. Následovala série čtyř skoků z klád nebo prken na rovném terénu, pak přejezd přes úzkou lávku nad vodou, kamenitá stezka, malý suchý příkop a terén se začal zase trochu zvedat na závěrečnou trojici skoků, za níž už byl cíl.

Z prohlídek vyšli všichni dobře. Obědvalo se poměrně brzo a kolem jedné se ze stájí ozýval bzukot mnoha hlasů, cinkání výstroje a zvuky nedočkavých koní. Před půl už se všichni shromáždili a společně zamířili k trochu vzdálenější dráze, kde si prošli dráhu, aby se seznámili s jejími nástrahami a rozeskákali se. V půl třetí odstartoval Wind s kylie jako první soutěžící. Jejich jízda nebyla vůbec špatná, ale to dneska nebyla žádná. Jeli rychle, občas ale právě kvůli uspěchanosti Wind naopak zakopl nebo zaváhal a čas nakonec nebyl nejlepší. Druhý na dráhu vyběhl šampion CBG v cross-country Forest s mladou ale talentovanou jezdkyní Lisou. Jejich jízda byla okouzlující. Žádná nerozhodnost, žádné váhání. Třetím soutěžícím byla Laura s Deep. Tahle kobylka sice není na cross-country přímo trénovaná, ale se svou majitelkou předvedly obdivuhodný výkon. Nasadili pohodlné tempo a Dreamin' létala přes překážky jako na gumičce. Nakonec si svou harmonickou jízdou vysloužili třetí místo. Druhá klisna v soutěži by nejspíš mohla všechny s přehledem převálcovat, pokud by její jezdkyně byla víc odvážná. Megan je skvělá drezuračka, ale skoky prostě nejsou její parketa a v konkurenci skokových jezdců se neprosadila. Náš ztřeštěný Bay se vyřítil na dráhu a téměř všichni si mysleli, že to dopadne podobně možná ještě hůř než s Windem. Jakmila však valášek přeběhl potok, kde jako zázrakem ani neklopýtl a spatřil překážky, napřímil uši, nechal se pobrat na otěž a krásně pod Brendou skákal. Jestli mu to takhle půjde i zítra při parkuru, máme se ještě co těšit na pořádný souboj. Trochu zklámáním pro Kylie však byla jejich poslední jízda. Neštěstí prostě zapracovalo a odsoudilo je k předposlednímu místu. Ideal je samozřejmě zkušený crossař a Kylie skvělá jezdkyně, dráha už pak byla rozbahněná, terén nejistý. není tedy divu, že se Ideal nějakou dobu nemohl vyhrabat z potoka nahoru a tím ztratil poměrně dost času. Jak to tak vypadá, letos je holt dobrých koní víc a Ideal je sice velmi spolehlivý, ale už prostě stárne. Výsledky jste předpokládám už viděli a nebudu je opakovat.

Letošní cross byl určitě úžasný. Minulý rok byla celá soutěž taková mnohem rodinnější, letos už tu je hvězd mnohem více. Všichni jsou spokojení, jen obě Kylie trochu méně. Wind je zkrátka hyperaktivní a Ideala zklamalo štěstí. My s Ginny jsme si to taky moc užili, přestože stříhání videí ze všech kamer bude dost namáhavé, bude to asi i to nejzáživnější v celém videu.
Teď už ale těch několik fotek.

SWCiM 2011 - drezura

25. července 2011 v 19:28 | Horseen |  Our participation in competitions
Summer Wood Cup in Military začal už v neděli, potom co dorazil zbytek soutěžících, kteří ještě nebyli na místě (my, že?) a hlavně veterinářka. Toho dne totiž byly napořadu dne hlavně prohlídky.

Když náš přepravník dorazil k závodišti, bylo už po uzavření registrací. Ne dlouho, ale bylo. Ginny jako hodná holka na nás samozřejmě počkala. Proč totiž dělat velké závody, když půlka účastníků nemůže jet. Jako první se z přívěsu vyhrnuli naši crossoví valášci, Ideal a Bay. Zvlášť Bay začal tropit pořádnou neplechu hned potom, co uviděl 1) cizí prostředí 2) cizí lidi 3) cizí koně a 4) to nejhorší - strašlivou fenku Leu. Pejska se ho rozeběhla přivítat a on málem převálcoval Tamaru, která ho vedla. Koubojka ale neztratila nervy a vodítko nepustila. Vážně je skvělou posilou do naší party. Kylie s Idealem neměla takové problémy, byl jen trošku nervózní z cesty a neznámého prostředí. Oba valášky jsme uklidili do výběhu, kde měli dočkat svého času na prohlídku. Další jsme vysvobodili Deep. Laura ji svedla po rampě a Deep se jen zvědavě rozhlížela. Když je pak směrem k areálu doprovázela Kylie a vydala se je očuchat Lea, ani nezaváhala. Hned za ní jsme těsného prostoru přívěsu zbavili i Quárka, který byl až nad očekávání klidný. Leslie ho držela vzadu a čekala, až bude vzduch čistý, zatímco rozprávěla s Taylor. Ashquar sice trochu zděšeně šilhal po Lee, která se motala mezi nohama všem ostatním, ale její majitelka Taylor ji od něj udržela dál, takže nedošlo k žádné nehodě.

První na pořadu prohlídek byly kobylky. Dreamin' i Jeřabina prošli bez potíží, obě krásně naklusaly a byla jen radost na to pohledět. Forest byl stejný příběh, na poníka má už neuvěřitelně prostorné chody. Těším se, až ho uvidím skákat. Ideal a Bay nevyváděli víc než jindy, přestože Broken byl poměrně hyperaktivní. Naštěstí jsou oba stoprocentně zdraví, přestože se bojím, že při jejich krkolomných závodech ve výběhu se jednou něco stane. Všichni tři hřebci se chovali naprosto jako hřebci. Wind se pořád snažil někam utíkat a Ashquar zdravil všechny přítomné několikrát opakovanou sirénou. Taimur nekulhal a kromě permanentně nemocné hlavy mu ani nic nebylo. Takže všichni soutěžící i trénující byli připuštěny do závodů.

Druhý den už se naštěstí žádný skluz nekonel. Na drezurním obdélníku se už od devíti střídaly dvojice. ranní ptáče Megan nastoupila s Jeřabinou už na devátou, k nimž se chvíli před desátou přidala Lisa s Forestem. Megan pak odjela a objevila se Kylie s Windem. V půl jedenácté pak písek zvířila kopyta tajfunu jménem Bay, s nímž sdílel životní prostor Ideal. Lehce po jedenáctý se tam snažila trénovat i Deep, která drezurní obdélník opustila jako poslední.

Po obědě a krátkém poledním klidu se ve 14:01 konal check-in soutěžících a okolo půl vyrazila na plac první dvojice. Lisa s Forestem si vedla poměrně dobře, poník má tu výhodu, že se vejde do mnohem menších obratů než velký kůň a Lisa toho hojně využívala. Druhá dvojice, také z RMP, mě však uchvátila mnohemv íc. Šlo o plnokrevnou klisnu Rowan Berry s drezurní jedničkou Megan. Pohyby obou holek byly plynulé a elegantní. Však je také do konce nikdo nepřekonal. Další dvě holky se jim téměř vyrovnaly. Šlo o Lauru s její Dreamin'. Deep dělala svému jménu čest a opravdu se pohybovala jako sen, přestože na Jeřabinu nestačila. Divoký RMP Wind svůj temperament nezapřel a jeho hříva i písek létaly všude kolem. Přestože byli i s Leslie před závodem s oběma hyperaktivními koníky pořádně procválat, nemohla se Kylie se svým ořem vyrovnat výkonům drezurních machýrků. Stejně jako Kylie s Windem dopadla i Les s Bayem. Aktivita a rozhodnost se prostě více hodí do takových disciplín jako je cross. Ideal s naší Kylie nezklamali a zajeli úloha trochu těžkopádněji, ale moc pěkně. Však si dojeli pro třetí místo za Jeřabinou a Deep. Poslední příčku obsadil Bay, nad nímž o chlup vydržel Wind a nad nimi se tyčil malý obr Forest. Snad to zvládnou dohnat.

Fakta? Jela se Z2, která je druhou variantou u ZZVJ na pískovém obdélníku 20 x 40. Všichni jeli na uzdečce a se sedlem, přestože typy se dost lišily. Megan zvolila drezurní sedlo, zatímco Leslie, která se rozhodla, že naše drezurní sedlo nebude tahat byla odsouzena k zajetí drezurní úlohy v sedle dostihovém. Nechyběla ani jedna pokrývka hlavy, přestože Kylie naprosto nedrezurně nahodila svůj klobouk.

Leslie Brendon a Bay Of Broken Dreams /vycválávání
Magda Jiránková a Rowan Berry /trénink
Šestná hvězdice RKS
Laura Cocková a Deep dreamin'. Kylie Hamiltonová s Idealem a Leslie Brendonová a Bay Of Broken Dreams

SWCiM 2011 - Průběžné výsledky

25. července 2011 v 18:35 | Horseen |  Our participation in competitions
Průběžné výsledky:

drezura - 25.7. 2011
1. místo: Magdaléna Jiránková a RMP Rowan Berry
2. místo: Laura Cocková a Deep Dreamin'
3. místo: Kylie Hamiltonová a RKS Ideal
4. místo: Líza Winklerová a RMP Enchanted Forest
5. místo: Klára Kovaříková a RMP Wind
6. místo: Leslie Brendonová a RKS Bay Of Broken Dreams

cross-country - 26.7. 2011
1. místo: Líza Winklerová a RMP Enchanted Forest
2. místo: Leslie Brendon a RKS Bay Of Broken Dreams
3. místo: laura Cocková a Deep Dreamin'
4. místo: Magdaléna Jiránková a RMP Rowan Berry
5. místo: Kylie Hamiltonová a RKS Ideal
6. místo: Klára Kovaříková a RMP Wind

parkur - 27.7. 2011
1. místo: Laura Cock a Deep Dreamin'
2. místo: Líza Winklerová a RMP Enchanted Forest
3. místo: Kylie Hamilton a RKS Ideal
4. místo: Leslie Brendon a RKS Bay
5. místo: Magdaléna Jiránková a RMP Rowan Berry
6. místo: Klára Kovaříková a RMP Wind
KONEČNÉ VÝSLEDKY

1. místo: Laura Cock a Deep Dreamin'
2. místo: Líza Wiklerová a RMP Forest
3. místo: Magdaléna Jiránková a RMP Rowan Berry
4. místo: Kylie Hamilton a RKS Ideal
5. místo: Leslie Brendon a RKS Bay
6. místo: Klára Kovaříková a RMP Wind

Summer Wood Cup in Military 2011

24. července 2011 v 13:26 | Horseen |  Our participation in competitions
Je to tady! Druhý ročník letní soutěže ve všestranosti je tady!
Základní údaje
Pořadatel:
Ranch Koňská Skála a Ranch Malá Podkova
Datum konání :
24. 7. (neděle) - 27. 7. (středa)
Místo konání:
Závodiště Kladrubce (pobočka RMP)
Kolbiště:
plac cca 40 x 65 m povrch travnatý a 20 x 40 m, povrch pískový/hliněný a crossová dráha v přírodě
Opracoviště: plac cca 20 x 40 m, povrch travnatý

Pravidla pro jezdecký sport platná pro rok 2011 a ustanovení tohoto rozpisu.
Stejně jako loni se mohou účastnit pouze zaměstnanci nebo zákazníci Ranche Koňská Skála a Malá Podkova, tentokrát je ale pevný limit 3 dvojice (jezdec + kůň) z každého ranche. Soutěž bude probíhat ve dnech 24.-27. 7. 2011.
Vybavení je stejně jako minulý rok úplně volné. Žádná část výstroje není povinná a je jen na jezdcích jaké si zvolí. Vše na vlastní nebezpečí a výbava nebude do bodování nijak promítnuta.

PROGRAM:
24. 7.
do 16:00 registrace, ubytovávání koní a jezdců (doporučujeme být na závodišti alespoň hodinu předem)
od 16:30 veterinární prohlídky
25. 7.
9:00- 12:00 možnost tréninku na drezúrním obdelníku
14:00 kontrola přihlášených
14:30 start drezury
18:00 zveřejnění průběžných výsledků
26.7.
dopoledne příprava crossové dráhy
od 11:00 kontrolní veterinární prohlídky
13:30 prohlídka dráhy + 1 zkušební skok
14:00 kontrola přihlášených
14:30 start cross-country
18:00 zveřejnění průběžných výsledků
27.7.
dopoledne příprava parkuru
9:00 zveřejnění kurzu parkuru
11:00 prohlídka dráhy + 2 zkušební skoky
11:30 kontrola přihlášených
12:00 start parkuru
15:00 slavnostní vyhlášení vítězů


Good LUCK!Novinky 24.7.

24. července 2011 v 13:06 | Horseen |  Time & we
Čágo bélo!
Tak jsem zpátky a odhodlala jsem se napsat novinky (díky, díky, nemusíte tleskat).
Koníci, co se mnou byli zvládli cestu v pohodě, až na Alcíka, ten se trošku vztekal. Jak se snažil dostat ven, má trošku škráblej bok, ale to snad bude dobrý.
Jinak teď dost řešim koníky z FS, co budou odjíždět. Arlecchine, Gohatto, Chat Noir a Dry Desire už mají nachystaný přepravník a co nevidět se vydají na cestu ke kiki.tyse. Poměrně nedávno odstavený Azalien se rozloučí s mamkou a zamíří společně s Maghribem a Wahadem (toho neznáte :P) na RA k Janče Š. Ti si ale ještě chvilku počkají. Potřebuju, aby se mi ozvala Funny, Bebetka a Kate ohledně jejich koníků, ale není kam spěchat.
Jasně, že je kam spěchat. Další přepravník totiž čeká s našimi reprezentanty na SWCiM. Tak za hodinku a kousek sednem do auta a frčíme směr závodiště Kladrubce. A kdo, že se utká s hvězdnou šesticí z RMP? Přece naše šestná hvězdice!

1. dvojice se skládá z Kylie Hamilton, která v letošním CBG Crossu obsadila 3. místo, 2. místo v parkuru Z i ST na Halloween Events RKS a úspěšně se zúčastnila i dalších místních závodů, a z RKS Ideala, který bude obhajovat vítězství v minulém SWCiM.

2. dvojici tvoří jedna ze soukromých kobylek se svou majitelkou. Jde samozřejmě o účastnici CBG parkuru Lauru Cockovou s její dychtivou kobylkou Deep Dreamin', vítězky ST parkuru v Halloween Events na RKS.

Do třetice všeho dobrého nám nastoupí vítězka skoku mohutnosti na Christmas Events na RKS, Leslie Brendon, v sedle angloarabského valáška Bay Of Broken Dreamse, který si doběhl pro 3. místo v CBG crossu.

Spolu s naší hvězdicí samozřejmě na závodiště zamířím já, Skalácké stojany na překážky (no řekněte, jak může někdo ztratit stojany na překážky??), Tamara a Quar, který tam bude s Leslie a společně s Tahmidem trénovat na CBG endurance. Původně jsem si řekla, že mu nebudu cuchat nervy, ale stezky v okolí Kladrubců jsou vážně úžasné a Quárkovi jen prospěje, když se otrká v přepravníku. Laura samozřejmě nejede pouze jako soutěžící, ale taky jako hlavní veterinářka. Hned jak dnes dorazíme, musíme udělat zápis a ubytovat se a zítra to začne (hodím sem propozice, hned jak tohle dopíšu ;))

Noo, takže mě tu během týdne asi moc nečekejte, budeme mít, co dělat.
Papáčko a těšte se na fotky, nahrávám na rajče Voleveč a Italy :*


Neštěstí Laury s Deep při loňském ChE

Novinky 1. 7.

1. července 2011 v 10:54 | Horseen |  Time & we
Ahojte!
Tak nám začali prázdniny, co?
Momentálně se zdržuju na FS, odkud řešim prodej koníků a svůj odjezd. Hrozně holkám děkuju, že už začli vybírat koně, budu se snažit přidávat další. Mám dvě malý Marcipánky skoro připravený, úžasnýho ponclíka (ikdyž toho si asi nechám :P) a jednoho blue roana ;)
Na RKS jsem trošku propásla ožnost nafotit holky do CBG, takže musím poslat starší fotky. Shit, shit, že?
No já se vrátim až 22., takže do té doby je to zkouška na ostatní tady. Ale oni to zvládnou. Věřim, že Kylie zvládne začlenit i Tamaru, která by měla dorazit, do týmu. Taky si něco slibuju od toho, že je léto a prázdniny a že třeba někdo přijde jezdit a pomáhat. Doufám, no :D
Teď tu budete trávit tři týdny jen s Not Alone, Adelaide, Rafaelem a dalšími mými přáteli. Je přednastavených asi 6 nebo 7 dílů, poměrně dlouhých, myslím, tak si je užijte a komentujte a pokud by se vám jó hodně chtělo, můžete mi udělat reklamu jako G :D
No, prostě tak a já si jedu užívat prázdniny :P

konska-skalarajče.net