NOT ALONE (upraveno, dokončeno, čtěte!)

Srpen 2011

Poslední prázdninové novinky (DON)

31. srpna 2011 v 19:48 | Horseen |  Time & we
Bohužel už je to tady... Konec volna, konec pořádného věnování se ranchi, konec článků. ne úplně doslova, doufám. Ale bude to velmi namáhavé. To vy ale víte a mé problémy vás, myslím, vám nepomohou.

Web: Chrchly, chrchly... :D Měla bych sem hodit články s odkazama na fotky, jak sjem to dělala dřív. Ale nechce se mi :D Uvidíme...

S/D List: Máslo na hlavě... Fotku Flow, přidat oba nové koně a dát pryč Polarise.

Prodej: tepláska tam asi ani nedám, v minulých novinkách je fotka, pokud ho někdo chcete, předávám na ALS nebo i posílám. Polaris už odjel. Bude se nám stýskat, ale ověřili jsme si, že jede na téměř stejně dobré místo :D

Nákup: Haha :D Vyhrál Callahánek, jen o fous před tajným! Takže čekáme Káju a Feryel. A máme tu dvě dokonalosti. Ano, dvě, vlastně dva! Míšu (Micah, Micah Callahan :D) a Dona (Don de Quiera). To je kříženec haflingera s arabem a bude to školáček. Jinak ke jménu Dondequiera znamená Kdekoliv :D Jsem to rozdělila :D Je to hnědý valášek se zajímavou povahou. Je dopředný, někdy až moc a zároveň zvědavý a někdy trošku zlomyslný. Prostě machr :D Fotky dole ;)

Život na ranchi: Každou chvilkou se začne zvelebovat nový areál (budem se stěhovat).. uaaa! :D Na RKS normální trénování, dneska na poslendí den prázdnin se dostavili všichni členové, ale nikdo se nezdržel dlouho. Nedivím se :D

Teď už si užijte Dounýho : (+ NORMÁLNÍ fotky Míši ;))

Baťa je McBoží :*

30. srpna 2011 v 22:21 | Horseen |  Time & we
V rychlostiiiiiii...
Soutěž vyhrál Callahánek, o fous :D
Pokusím se zítra (nebo pozítří) napsat nějaké lepší novinky, ale tohle je jeho představení...

Kolikátýho už to sakra je?

25. srpna 2011 v 10:58 | Horseen |  Time & we
Ahoj!
Tak jsem myslela, že s novinkama počkám, až přijede aspoň jeden z co nejdříve očekávaných koní, ale vypadá to, že to nebude až tak brzy, takže píšu už teď. To znamená, že žádný z nových koní, kteří by do konce roku měli být alespoň tři, ještě nedorazil. Peru se sama se sebou, jestli vám sem dát nápovědu a alespoň popis... Předhánět se teď budou dva a to arabská klisna, školačka, hnědka jménem Kai Yel Sihaaja a častečně školní a částečně soutěžní koník Callahan (Damn The Tameless Callahan). Nikdo netuší, kdo z nich dorazí první, ale těšíme se strašně moc na oba.

Web: Jak jste jistě zjistili, absolutně kašlu :D Zkusím sem ejště dneska hodit alespoň jeden dílek NA, jsme asi v polovině toho, co mám napsáno, takže se máte na co těšit.

S/D List musím přidat fotku Flow a dát tam Koyanisquatsiho (normálně si to jméno fakt pamatuju :D). A ještě to upravit u arabů...

Prodej: Teplase jsem nepřidala, dám sem snad fotky (už jsou na rajčeti) a bude nejspíš k odběru stejně jako všichni ostatní na ALS. A ještě jedna velká novinka. Prodali jsme Polarise. U nás stejně nic moc nedělal, arabský hřebec, který už ani nemůže pořádně závodit se holt do naší stáje úplně nehodí. Ještě se musím domluvit a novou majitelkou, jak s převozem a tak, ale už je jisté, že u nás nezůstane.

Nákup: Feryel, Kája a Callahan... Vždyť jste to už četli :D

Život na ranchi: Pobyt na FS, kde je v tomhle vedru spíš odpočinkový režim. A balíme už pomalu na přesun, na začátku září to vypukne :D Na RKS se udělal kvůli balení i pořádek v sedlovně, což je docela co říct.
Ona mamka s dcerou u nás opravdu začali jezdit, mám i pár fotek z vyjížďky, kterou absolovovali s Kylie a Alenkou. Alenka je další novou členkou našeho týmu, roztomilá a pracovitá holčička a miluje koně. Sylva a Valérie si to u nás náramně pochvalují, tak doufáme, že přitáhnout další klientky. Na oné vyjížďce byl zvláštní i oř, na kterém se vydala vůdkyně Kylie. Jela totiž na Justě. Už pár týdnů ji seznamuje s uzdečkou, váhou jezdce na hřbetě i sedlem. Justýnčina příjemně zvídavá povaha jí vychází naproti, takže bezsedlová vyjda dopadla naprosto skvěle.

Myslím, že sjem toho do vás už nahustila dost, takže hezký zbytek dne a čekejte NA :)


RKS FS Night Crawler FOR SALE!

I Don't Know How To Love Him (Open my Heart) - 3.- část

18. srpna 2011 v 9:04 | Horseen |  Open My Heart
Fajn, tak je tu ten konec, jestli ho někdo ještě nečet :D

I Don't Know How To Love Him (Open my Heart) - 2.- část

15. srpna 2011 v 9:00 | Horseen |  Open My Heart
Fajn, tak je to tu an části... Vážně to bylo dlouhý...


Před odjezdem

13. srpna 2011 v 8:59 | Horseen |  Time & we
Ciao! za chvilku odjíždim na soustředění (nechciii), tak mi přišlo jako dobrý nápad vám to alespoň říct.

Jelikož IDKHTLH bylo opravdu dlouhé, nechala jsem tu jen první část a další dvě tu budou v průběhu týdne. Možná sem hodím ještě jeden díl NA.

A aby to nebyly jen špatné zprávy, přijel k nám na FS nový koník. Tentokrát to není prodejový, ale opravdu náš. Jmenuje se Koyanisquatsi a je to poník barvy black tobiano.

Fotky:

I Don't Know How To Love Him (Open my Heart)

9. srpna 2011 v 23:37 | Horseen |  Open My Heart
Jestli jste někdo z těch, kterým jsem to ještě neukazovala, chtěl vědět, co se to skrývá za mou pilnou celonoční prací (asi tak od deseti večer do pěti ráno)... Tady to je.
Bojím se, že Wild (Open My Heart) asi nedopíšu, jelikož se nedostanu k těm zápiskám na fóru a nejspíš je stejně smazali. Možná to zkusím z hlavy, ale nechci nic slibovat. Už před nějakou dobou jsme si však prozíravě nakopírovala mou nejoblíbenější část. Tuhle. Takže tady je. Přepsaná do první osoby a přítomného času. Za ten čas mě prosím nekamenujte, je to zkouška.
Znovu musím zdůraznit... OMH není můj příběh. Tedy námět není můj, v tomhle zrovna mám jednu z hlavních rolí. Chtěla bych děsně moc poděkovat všem, co se zasloužili o vznik té úžasné "hry" (RPG - Role Playing Game - tandemová povídka o více lidech :)), jmenovitě je to Spiritka, Lucík, BeBe (v té době Barošek :)), Eliizabeeth (tenkrát Eliška - Milovnice koní) a i další. Čas, který jsem tam s holkama trávila byl nádherný a tohle je ještě jednou (stále doufám, že ne naposled) na oltář našeho Openku.

K příběhu: Kdo neví, odehrává se to v kouzelné zemi, v kouzelném stádě. Hlavní postava, Wild, je plavá klisna ovládající kromě běžných věcí (neviditelnost, létání, telepatie) světlo a hlavologii. Od poslední povídky OMH co tu byla, se dost změnilo. Trn je mrtvý, Zafrina se přidává k nám, Cascada se zlepšuje v léčení.
Pokud budete mít jakékoliv dotazy, rozhodně napište, pokusím se zodpovědět a dobré hodím sem (FAQ - Frequently Asked Questions :D).

FAQ no. 1: Nemohla by jsi to psát kratší?
Zrovna tohle se napsat kratší úplně nedalo. Samozřejmě, mohla jsem něco vynechat nebo tak, ale to už jsem udělala do téhle verze a víc zkracovat se mi to nechtělo. Vzhledem k tomu, že je to jedna povídka by nebylo dobré ani dávat to sem na kapitoly. Takže ne, nemohla. Prostě píšu povídky takhle dlouhé...

První část ze tří.


Teď už konec zdržování, pusťte se do toho a doufám, že se tím prokoušete :)

9.8. -> Tak kurňa běž a užívej si života!

9. srpna 2011 v 14:33 | Horseen |  Time & we
Tak zase nějaké ty novinky, ne?
Nadpis neřešte, řekla jsem si, že když už ty novinky píšu dvakrát za měsíc, tak by mohly mít aspoň pořádnej nadpis. Co se týče mě... Hmmm, fajn, zatim, od soboty je to v hajzlu...
No ale... web: Kašlu, prostě totálně kašlu :D Jsem ráda, že se na S/D List ozval alespoň někdo (díík Lucko). Ilusionista už má i odeslanou naší půlku certifikátu.
Povídky: Píšu, píšu. Včera jsem "napsala" (spíš přepsala) ještě jednu kratší povídku. Kvůli ní jsem vlastně psala Wild a k tomuhle úseku jsem se ještě nedostala. Vzhledem k tomu, že "zápisky" na netu už nejsou, Wild asi bude odsouzena k většnému rozpracování. Chudák! Taky jsem předevčírem psala Not Alone, docela jsem se rozjela. Ještě dneska se sem pokusim hodit další díl.
Prodej: Včera jsem vypravila koníky kiki.tyse (ti už dorazili) a Janě Š. Smažu je z prodeje a hodím do ještě neexistující rubriky, byli u nás (nebo něco takového :D). Jde o Arlecchine, Gohatta, Dry Desireho, Chat Noira a hříbátko z naší Asami po Amantim (Azalien Afas), Maghriba El Tamarishek a Wahada Usul Ar Baa (muhaha, neznáte, uvidíte u Jany). Jinak přidám zatím jen jednoho dalšího koně, je to teplas (SMko) barvy black overo.
Nákup: Na FS samozřejmě zrovna o několika koních jednáme a na RKS to možná i do konce roku vypadá tak na tři... Už mám i představu, jaké ;)
Život na ranchi: Momentálně kempuju na RKS (konečně :D) a všechno OK. Tohle proměnlivé počasí sice není úplně nejlepší, ale taky by mohlo pršet pořád, že? :D Včera byla Kylie s Tamčou s Ciri a Bet na bezsedlovce venku a cestou potkali nějakou paní s dcerou, které u nás chtějí jezdit. tak jim poradili a tady už si je Mia vzala do parády. Mají přijít dneska. Takže letní pomocné ruce se konečně konají. Nevím, jestli už jsem to nepsala, ale máme lehce přerozdělené koně.
Kniha: Bože, napsala jsem Historii! Ale Historii jako historii! začínáme někdy v roce 2004 (pravděpodobně :D) a je tam zapsán příjezd každého nového koně (každého SCH asi ne, ale stejně), každý nový zaměstnanec, každá akce... Prostě mazec. Dál sjem se zatim nedostala, no :P
Ostatní: Všechno nejlepší, G! Už jsem ti to psala na FB (porušila jsem kvůli tobě svůj půst :D), ale musím i sem. Prostě, ať ti jde všechno, na co v životě sáhneš, jasné? A těším se na fotky obou koníků ze Zelenče 3:) Dárky jsi dostala, ber za ně i ty koně, mám je tady, takže ve čtvrtek předávám ;)

Myslím si, že tohle vám bohatě stačí :D

RMP Rowan Berry a Magdaléna Jiránková