NOT ALONE (upraveno, dokončeno, čtěte!)

Září 2011

Tamara Jandová

24. září 2011 v 11:29 | Horseen
Jméno: Tamara Jandová
Datum narození: 18. 1. 1987
Rodné město: Karlovy Vary
Životopis: Tamča (neboli TJ "týdžej") se narodila v západních Čechách. Na škole potkala Kylie, s níž se přátelila celé mládí a zůstali v kontaktu až do teď. Právě díky tomu, že Kylie u nás na stránkách uviděla, skočila po příležitosti práce tady. Jezdí western.

Catch Me If You Can - The Movie

21. září 2011 v 17:27 | Horseen
Je to už poněkud déle, co začala a skončila éra CiCu, ale já zjistila, že ho na stránkách vlastně vůbec nemám a Joint Projects se rozpadají. A myslím, že pyšnit se něčím takovým vůbec není špatné.
Takže celý seriál je tady a čeká jen na vás :)

Trailer


The MoviePokud chcete CiC jako celovečerní film s bonusy, navštivte TUTO stránku.

12.9. - NA?

12. září 2011 v 21:47 | Horseen |  Time & we

Ahoj, byla bych děsně ráda, kdyby si tyhle novinky někdo přečetl.

1) Polaris je pryč. Všichni koně i lidi jsou zdrcení, ale myslím, že jsme pro něj udělali to nejlepší.

2) ALS objednáno, zaplaceno a přihlášky téměř poslané :D :D O reprezentantech někdy, možná samostatný článek.

3) Já - špatný :D

4) Největší odstavec budou pravděpodobně tentokrát povídky. NA se natahuje, natahuje a já ho ukončila, ne nijak bravurně, ale zakončené eventuelně je. A napadlo mě, abych s tím tady neotravovala, tak NA smáznu všech 22 kapitol tady odtud a z prologu udělám odkaz do Google Documents, kde je to celé najednou ( a dlooooouuuuhé :D) Pokud si to někdo bude chtít přečíst, bude moct :) Co byste na to řekli? (A proč mám sakra pořád nutkání psát anglicky? Řečnická...)

Opakovaně se táži: The Bite x The Revelation ANKETA!!

Těšte se časem na Čarodky (to až příští rok, asi :D), na Seclusion (příběh původně pro NBAV 2011 u Welly, takže Wella ví), již zmíněné a soupěřící Kousanec a Zjevení a postupem času možná na další kapitolovku, eventalně i tandemovku. Prozradím snad jen, že hlavní hrdinka bude možná trošku podobná Nyat. A vzhledem k tomu, že jediná Wella by mohla vědět, kdo Nyat je, nemáte šanci :D Až bude Seclusion, tak možná i větší. Musíme tam G vymyslet nějakou postavu, udělat lay, najít soundtrack (k NA je to Not Alone od Linkin Park ;)). Prostě dost věcí, ale bude to legen...


Leslie Brendon, Damn The Tameless Callahan

...dární!!

Möchten Sie mich?

8. září 2011 v 19:49 | Horseen |  Time & we
V tuhle chvíli byhc se radši neviděla. Ginny dokázala, že přestože o sobě prohalšuje, že je nejlínější, napsala článek, k čemuž já se tak nějak ještě nedokopala. Nu, dokopávám se teď. Před začátkem roku jsem psala. Hodně. Do sputěže ( to vám sem dám, až to skončí), kam jsem poslala Skutek (to právě neznáte) a Kormorána (toho znáte, možná). Pak jsem napsala povídku k obrázku a momentálně mám ve škole rozpracovaný obrázek k básničce. Ptám se, co chcete dřív The Bite nebo Revelation? Na obojí se teda ještě chvilinku počkáte, protože ilustraci ke Kousanci nemám u sebe a ilustrace ke Zjevení ještě není :D Jen, cop dřív? Jinak, zkusím konečně dát další NA. Mám ho, jen to nějak nestíhám dávat.
Možná jste si za tu krátkou dobu, co to bylo veřejné všimli alba na rajčeti Ilustrace k Not Alone. Ano, to jsme zavedla a některé ybhc prohlásila i za docela povedené :D Takže, až se budu hodně nudit (haha), tak se možná dočkáte i toho.

Varování: Velice nudné...
Hraje mi tu moje Youtube fronta "inspirativní?". Vznikla asi 30. srpna, když jsem dopisovala Skutky. Zjistila jsem, že mi vyhovuje, přestože na psaní teď nemám sílu. Nálada by se našla a nápad na novou povídku po NA mám taky, jen ho nějak zakončit, ale kde bych vzala teď sílu? Inspirativní? se mi líbí svou nenáročností a atmosférou. Většina z toho jsou trochu depresivní nebo melancholické písničky, ať pomalounké od Evanescence nebo rychlejší See Who I Am od Withinů. Prostě temná stránka se vším všudy. Bojím se, že budu chodit do školy i domů za tmy. Co, domů určitě, ale už ze školy. Nemyslím, že to mému stavu pomůže. Nechci vám tu popisovat naše vyučování, je toho dost u G, respektive všechno, co potřebujete vědět. Nechce se mi ani počítat, kolik opakovacích a jiných testů jsme psali tenhle týden a ještě nás čeká ten další. Do toho ještě organizuju svůj nový sport a snažím se pomáhat tady. Nedávám to, ani omylem.

Nafotila jsem Horsemanship a poslal i první kolo. Připadám si jako machr, přestože jsem kvůli tomu (je fajn, že to mám na co svést) dělala poprvé úkoly ráno ve škole. A Míšu a Dona venku pod sedlem. Jen pár fotek, ale vypadaj božsky. Vrrrrr...
Jdu je hodit na rajče. Tam taky přistávají fotky z víkendu, neboli arábci <3 Byli dokonalí, naprosto a úplně. Vrrrr... Mám chuť zakousnout spoustu lidí, většina pracuje u nás ve škole. Vrrr...

Na ranchi od příjezdu kluků nic zvláštního. Oba už byli pod sedlem a oba jsou prý pohádkoví. Teda Míša pohádkovější, ale Douný to dohání pohledem. Roztomilouš :D Já tu jinak moc nebývám a pravděpodobně to bude jen horší a horší. Omlouvám se. Omlouvám se. Omlouvám se. Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa.

Užijte si fotky a NA.

A řekněte mi, jestli chcete Kousanec nebo Zjevení.

Mějte se.

A nezapomeňte.

Fotku dodám možná, až se nahraje...