NOT ALONE (upraveno, dokončeno, čtěte!)

Prosinec 2011

Oh, Meeerry Christmas!

24. prosince 2011 v 8:31 | Horseen |  Time & we
Ciao přátelé!
zase jsme se dlouho neozvala. Já osobně se mám skvěle, za sebou první Štědrej den, před sebou jeden (skoro dva) další. Koníci se mají skvěle, ti, kteří jeli na WLS už bydlí v nově postavené stáji a moc se jim tu líbí. Jinak každoroční Christmas Events asi budeme muset posunout, právě kvůli komplikacím se stěhováním.
Já se ozvu dneska večer, kvůli potenciálním přírůstkům (hehe), ale asi jen na allabout a sem teprve, když budu mít fotky ;)

Fajn, abych nezdržovala:
Přeji Vám všem moc hezké prožití svátků a ať do Nového roku vykročíte s úsměvem a pravou nohou :)


What is the night? Almost at odds with morning, which is which.

10. prosince 2011 v 13:00 | Horseen |  Time & we
Ty jo, ani mi nepřijde, že jsme tu tak dlouho nebyla :D
WLS bylo skvělé, všechny reportáže to potvrzují a my si přivezli pár umístění taky :) Hodím to do samostatného článku, ať je toho tady víc :D
Zároveň z WLS odjela k novým majitelům celá spousta koní z FS. Jenom k Phar to byli tři (Dive, Evil a Flack). Až bude třrošku času, dám je pryč z prodejů.
Jinak to u mě vlastně docela jde, dostali jsme vysvědčení za první trimestr, příjemně překvapující :D
Taky jsme našli dost potomků, na SSR, RP, SFR... Rozesíláme s G Breeding Certificates a já zjišťuju, že mě to absolutně chytlo :D
Na Vánoce by nám do na ranch, do soutěží a taky do chovu mělo přibýt dalších pár koní. Konkrétně dva na RKS a možná dva na FS. Jde o dvě arabky, hnědého teplokrevníka a tažného hřebce, všechny čtyři bych chtěla vzít i na NYLS. O Airelle ( arabka) myslím většina víte, ale ten zbytek je mé tajemství 3:)

Na ranchi... Dekujeme, už docela dlouho a pobyty ve výběhu jsou kratší. Venku je většinu času zima, ještě, že není sníh. Ikdyž holky se na něj těší. Zatím se nám daří udržet koně zdravé, ale je asi jen otázkou času, než někdo začne kašlat. Má k tomu docela náběh Rachel a Tahmidovi teče z nosu.

Nadpis je citát z Macbetha, na kterym jsme byli v divadle :)


konska-skalarajče.net